In het midden van de Noord-Zuid lijn van Chili, ligt de Colchagua vallei. Binnen deze valei liggen de 2 wijnvelden. Daar komen de druiven van deze voortreffelijke wijn vandaan. De blend is 70% Cabernet Sauvignon en 30% Carmenere. Na het maken van de wijn heeft 47% voor 10 maanden op houten vaten gelegen. Mede hierdoor heeft de wijn een prachtige dieprode kleur gekregen.

In het glas een kruidige geur met invloeden van aardbei en pruim. De smaak is vol met een lichte confituren structuur. De fruitinvloeden worden in de smaak fraai ondersteund door de plezierige toast van het eikenhout. 

 

Deze Cabernet-Carmenère is een wijn om op tafel te zetten of later op de avond open te trekken. In de zomer past hij geweldig bij gegrild rood vlees van de barbecue (hamburgers, steak, rib-eye). In de winter staat hij ook zijn mannetje bij stoofpotten en lamsvlees. En anders na het eten bij een plank met wat meer gerijpte kazen.

Past goed bij: hamburgers, steak, rib-eye, stoofpot, lamsvlees, belegen en oude kazen.

 

Tevens een beoordeling van Hubrecht Duijker - maandmagazine september 2015:

'Wát een kostelijke wijn. Ferm en vief tegelijk, volop voorzien van rijp zwart fruit, waaronder cassis, met daarnaast donkere tonen, inclusief een hint van katjesdrop, en beschaafde, milde roostertonen en een stevige structuur. Vader van deze Chileen is de briljante wijnmaker Aurelio Montes die van twee akkers binnen de Valle de Colchagua druiven gebruikte, wijngaarden op respectievelijk 7 en 25 kilometer van de verkoelende oceaan.'

Montes Limited Collection, Cabernet Sauvignon - Carmenere

€ 83,50

  • Beschikbaar
  • Levertijd: 1-3 dagen1

Contact

Larikslaan 261

3053 LD  Rotterdam

Tel: 06 21 54 70 78

[email protected]

Bankrekening: NL78ABNA0545776155

BTW: NL001632136B44

KvK: 51707152

Klantenservice

Herroepingsbeleid

Verzendkosten